Telefon: 485 101 112

Odkazy na tiskové zprávy o společnosti Likrem

16.10. 2013 - idnes.cz

Cesta na hřbitov je na zlomení nohou. Zadlužený Liberec na opravu nemá

Na strmé cestě ke krematoriu a urnovému háji v Liberci - Perštýně číhá nebezpečí. Chybí tu dlouhý kus chodníku. Tam, kde chodník pod listím prosvítá, klopýtají nohy v dírách po vypadaných dlaždicích. Zadlužený Liberec neměl letos na opravu peníze.

Přečíst celý článek


5.11. 2012 - denik.cz

Liberecké krematorium otevřelo svá tajemná zákoutí veřejnosti

Nejen „dušičkový" víkend přilákal do libereckého krematoria stovky návštěvníků. Po několika letech totiž veřejnost mohla nahlédnou do míst, kam se jen tak nepodívá. Krematorium v sobotu ukázalo veřejnosti svá tajemná zákoutí. 

Přečíst celý článek


30.10. 2012 - denik.cz

Zapomněli jsme už pro své mrtvé truchlit...

Letos vůbec poprvé se na rozptylové loučce libereckého krematoria, jednoho z nejstarších v Evropě a vůbec prvního v českých zemích tehdejšího rakouského mocnářství, uskuteční veřejné Dušičky.

Přečíst celý článek


15.10. 2012 - denik.cz

Hrobníci skládali zkoušky na jabloneckém hřbitově

Zatímco některé strany pohřbily ve víkendových volbách své naděje na vedení kraje, na jabloneckém hřbitově soupeřili skuteční hrobníci.

Přečíst celý článek


6.10. 2012 - denik.cz

V krematoriu myslí na vozíčkáře

Vozíčkáři nebo méně pohybliví se již v příštím roce budou moci rozloučit se svými blízkými důstojněji. Do libereckého krematoria se vestaví hydraulický výtah.

Přečíst celý článek


8.1.2012 - denik.cz

Nebožtíci stáli město už půl milionu korun

„Za všechno může naše morálka. Hospodářská krize, ale ani nevyplácení pohřebného nejsou hlavními důvody toho, že je lidem zatěžko zaplatit s pohřbem i obřad," zhodnotil šéf liberecké pohřební služby Likrem Ladislav Kopal příčiny toho, že stále méně pozůstalých volí rozloučení se zemřelým se vší parádou.

Přečíst celý článek


7.4.2007 - denik.cz

Vrátí se k původním plánům pohřebiště

Oprava rozptylové loučky bude jen jednou z fází celkové úpravy hlavního libereckého hřbitova. Orkán Kyril zde porazil sedmero vzrostlých smrků a dal záminku k jejím úpravám. Po investicích do budovy krematoria přijde na řadu i její okolí.

Přečíst celý článek